תחומי עיסוק

התחדשות עירונית

משרדנו ניצב בחזית הייצוג המשפטי בשדה ההתחדשות העירונית, מלווה בעלי דירות בפרויקטים רבים של התחדשות עירונית (פינוי בינוי ו/או תמ"א 38) במרכז הארץ והינו בעל מוניטין מקצועי מעולה. כמשרד בוטיק, משרדנו מקפיד על ייצוג במספר מצומצם של פרויקטים, אשר נבחרים בקפידה על מנת להעניק את השירות המיטבי בכל פרויקט.
כל זאת, תוך הקפדה על עבודה מקצועית וחסרת פשרות, ירידה לפרטי פרטים של כל הסכם ותוך שימת דגש מיוחד על הבטחת תמורות מרביות ותנאים מיטביים ללקוחותינו.
העבודה בתחום ההתחדשות העירונית מתבצעת אך ורק על ידי השותפים במשרד, אשר מעניקים מענה לכלל הסוגיות המורכבות בתחום, לרבות מתן מענה לסוגיות קנייניות, ליווי תהליכי קבלת מימון בנקאי, ליווי תהליכי תכנון מול מוסדות התכנון והרישוי, ייעוץ מס ועוד.
למשרד ניסיון עשיר וידע רב בתחום ההתחדשות העירונית, אשר מסייעים לנו במציאת פתרונות יצירתיים לכל מכשול שעלול להתעורר במהלך הפרויקט ובכך, מסייעים לקצר משמעותית את משך זמני הוצאתו לפועל.
המשרד מעניק מעטפת משפטית מלאה ומלווה כל פרויקט משלב הבדיקות המקדמיות, דרך ניהול מכרזי יזמים ובחירת היזם המתאים, ניהול המשא ומתן וחתימת הסכם ההתקשרות, ועד השלמת כל עסקה.

צור קשר

המנופים 2 הרצליה פיתוח, SEA VIEW, בניין A, קומה 4

03-5562828

office@ky-law.co.il

יצירת קשר