הסכמי שכירות נחתמים באלפיהם בישראל ומקנים לשוכרים את הזכות להשתמש ולהחזיק בנכסים לתקופה מוגדרת. מטרתם של ההסכמים היא לעגן את זכויותיהם של שני הצדדים – שוכר ומשכיר כאחד, וזאת לאור התחייבויות והבנות הדדיות. ואולם, הניסיון לערוך הסכם שכירות באופן עצמאי ובוודאי החתימה עליו ללא בחינה מקצועית, מובילים לעיתים קרובות לתסבוכת ותקלות משפטיות, לסכסוכים ולמפח נפש. מסיבה זו, חשוב מאוד לבחון ולערוך את החוזים באמצעות עו"ד שכירות במשרד קוטון יאיר ושות', המחזיקים בניסיון עשיר בתחום הנדל"ן לרבות עריכת הסכמי שכירות מסחריים מורכבים לצד הסכמי שכירות לצורכי מגורים.

סוגים שונים של הסכמים

הסכמי השכירות הינם שונים ומגוונים, בין אם מדובר בדירה להשכרה בתל אביב, משרד ברמת גן או מבנה המיועד לצרכי תעשייה בקריות. ההסכמים משתנים בין היתר מבחינת אורך תקופת השכירות, אופי וגובה התשלומים, ערבויות ובטחונות, ביטוחים, אחריות, סנקציות ועוד. למרבה הצער, לא מעט ישראלים מנסים לחסוך בעלויותיו של בעל מקצוע, ומתבססים על חוזים סטנדרטיים וזהים שאינם נותנים אלא מסגרת כללית. כך ניתן אולי לחסוך כמה מאות שקלים, אך חשוב לקחת בחשבון מה יקרה כאשר ייגרם נזק לדירה על ידי השוכר, כאשר התשלומים לא יועברו בזמן, או חלילה כאשר נתקלים בדייר המסרב להתפנות או אירוע ביטוחי העשוי להתגלגל לפתחו של המשכיר.

לדאוג לכל הפרטים

משרד קוטון יאיר ושות' ליווה לקוחות רבים מהמגזר הפרטי והעסקי, החל בפרויקטי תמ"א 38 ופינוי בינוי, ועד לרכישת דירות ומגרשים. לאור ניסיוננו בהסכמים ברמות מורכבות שונים, אנו יודעים היטב כי לכל סעיף בהסכם עשויות להיות השלכות מהותיות ויש צורך לספק פתרונות הולמים ומקצועיים שיחסכו הסתבכות יקרה ומטרידה. בעת עריכת החוזה אנו שומרים היטב על האינטרסים של לקוחותינו, ודואגים לכל פרט קטן כגדול כגון חובת התיקון, בדיקות שיבצע המשכיר, סעדים עקב הפרת חוזה, תנאי השימוש בנכס, פגמים הקשורים בהתנהלות השוכר או בבלאי, ערבים, תנאי תשלום ועוד נושאים רבים וחשובים. כל זאת, על מנת להבטיח התנהלות נינוחה וברורה לשני הצדדים, בעוד הלקוח שלנו נהנה מראש שקט ומעסקת שכירות המותאמת לצרכיו הייחודיים.

ליווי אישי לאורך כל הדרך

אם גם אתם מעוניינים בשירותיו של עורך דין שכירות שילווה אתכם באופן אישי, בזמינות מרבית ומתוך דאגה לאינטרסים שלכם – פנו אלינו במשרד קוטון יאיר ושות' לקביעת פגישת היכרות, בטלפון: 03-5562828.

 

 

Comments

comments